Registrul auditorilor interni de la nivelul filialelor județene ale Asociației Comunelor din România - februarie 2017

Nr. crt. Judeţul*) Prenumele şi numele auditorului intern Codul de identificare a auditorului intern - C.I.A.I.
A B C H
1 ALBA Dana - Claudia ANCĂU AB/01
2 Sorina Elena BÂTIU AB/02
3 Dan - Antonin BONCUȚ AB/03
4 Iuliana - Liliana BRICIU AB/04
5 Corina – Elena CIUBEAN AB/05
6 Ioan Ovidiu CUNȚAN AB/06
7 Mariana DUMITRAȘ AB/07
8 Viorica – Mihaela HAȚEGAN AB/08
9 Elena – Eugenia JURJ AB/09
10 Cristina MUTU AB/10
11 Liana - Georgeta OBEROFER AB/11
12 Adina - Corina POPARADU AB/12
13 Ioana Delia ȘIMON AB/13
14 ARGEȘ Aurel TOCILA AG/1
15 Adrian BARAITARU AG/2
16 Emil FULGER AG/3
17 Daniel-Marius MASGACIU AG/4
18 Petre JOTU AG/5
19 Călin Radu STANESCU AG/6
20 Bogdan George TOCILA AG/7
21 Laurențiu Anton MERCAN AG/8
22 Mădălina-Mihaela NEACSA SERAFIMESCU AG/9
23 Gabriel CIUBUC AG/10
24 Eduard-Marian DUMITRU AG/11
25 BISTRIȚA NĂSĂUD Marius Adrian SOLCAN BN/01
26 Adina Diana BUCUR BN/02
27 BIHOR Daniela-Crina PETRUȚ BH/01
28 Adina-Rodica MICULA BH/02
29 Daniela-Doina BLAGA BH/03
30 BOTOȘANI Petronela ANIŢULESEI BT/01
31 Laurențiu Constantin BOAMBĂ BT/02
32 Larisa Florentina BOMPA BT/03
33 Dănuț Dumitru BUSNOSU BT/04
34 Loredana CĂLIN BT/05
35 Daniela CHIRILĂ BT/06
36 Ionuț CURCĂ BT/07
37 Lăcrămioara HRIŢULEAC BT/08
38 Maria IRIMESCU BT/09
39 Dănuț IRIMIA BT/10
40 Monica MIRĂUŢI BT/11
41 Bogdan Adrian POPOVICI BT/12
42 Alexandra Mihaela PRELIPCIANU BT/13
43 Marinela PURUHNIUC BT/14
44 Bogdan Florentin RUSU BT/15
45 Mariana SAVA BT/16
46 Dan SPATARIU BT/17
47 Mirela Cristina STRÎMBU BT/18
48 Bogdan Ciprian VATAVU BT/19
49 Roxana-Gabriela CIURARIU BT/20
50 Dumitru ROBU BT/21
51 Alexandra PUȘCAȘU BT/22
52 Nelia ZAHARIA BT/23
53 Filofteia-Florica TOFAN BT/24
54 Adina-Cosmina MARINIUC BT/25
55 BRAȘOV Ecaterina CODĂU BV/01
56 Georgeta-Maria MODIGA BV/02
57 Delia-Georgiana IONESCU BV/03
58 Anca-Cristina ȘESAN-PERȘENARU BV/04
59 Loredana-Mihaela ȘTEFĂNESCU-MANOLE BV/05
60 Felicia DAVID BV/06
61 BRĂILA Violeta-Gabriela FLUTIRAȘ BR/01
62 Dobrița GOREA BR/02
63 Georgeta VIZUROIU BR/03
64 Silvia-Rodica CĂRBUNARU BR/04
65 Mihaela Lilica VLAD BR/05
66 BUZĂU Gheorghiță PREDA BZ/01
67 Geoge Daniel IACOB BZ/02
68 Claudia RĂDULESCU BZ/03
69 Mihaela ANDREI BZ/04
70 Andreea OLTEANU BZ/05
71 CĂLĂRAȘI Ioan MARINESCU CL/01
72 Marian FLORESCU CL/02
73 Cătălin URSU CL/03
74 Cătălin PARVU MATEESCU CL/04
75 Dan SCHIMBISCHI CL/05
76 Ștefan LUPU CL/06
77 Rodica SAVU CL/07
78 CLUJ Olimpia CURTEAN CJ/01
79 Vlad Emanuel HARAGUS CJ/02
80 Olivia-Despina JISA CJ/03
81 Ligia Maria PLUSCAL CJ/04
82 Eugen Simion POP CJ/05
83 Sergiu POTRA CJ/06
84 Diana-Cosmina OARGA CJ/07
85 Ioachim VANCEA CJ/08
86 Cosmina-Marilena SIMON CJ/09
87 Florin-Adrian MĂRGINEAN CJ/10
88 CONSTANȚA Silvia Jana IORDACHE CT/01
89 Dobrița IOANEI CT/02
90 Cristache IOANEI CT/03
91 DÂMBOVIȚA Marius-Florin DUMITRESCU DB/01
92 Claudia PETRESCU DB/02
93 Cornelia GAVRILAȘ DB/03
94 Viorica VĂCĂRESCU DB/04
95 Constanța-Cornelia STANCU DB/05
96 Liana-Andreea NEACȘU DB/06
97 Nicolae-Ninel SAVU DB/07
98 Mădălina GAVRILĂ DB/08
99 Raluca-Mariana ȘTEFAN DB/09
100 Cristina-Virginia VLĂDOIU DB/10
101 Elena VOINEA DB/11
102 Ioana-Ștefania HÂNSU DB/12
103 Daniela-Mădălina BĂLAȘA DB/13
104 Cristina ALEXE DB/14
105 Laurenția-Mirela RUSU DB/15
106 Laura BURTOIU DB/16
107 Maria-Mădălina ȚAPU DB/17
108 GALAȚI Marlena-Angelica IORDACHE GL/01
109 Ionuț LAȚCAN GL/02
110 Elena POTÎRNICHE GL/03
111 Aurelia-Daniela VRÂNCEANU GL/04
112 IAȘI Bogdan-Paul ZLĂVOG IS/01
113 Camelia NICULAE-GRIGORESCU IS/02
114 Cătălin POTÎRNICHE IS/03
115 Cătălina Geanina ȘURUBARU IS/04
116 Daniela IVAN IS/05
117 Ion-Florentin ENEA IS/06
118 Ioana-Livia MANEA IS/07
119 Laura GRĂDINARU IS/08
120 Marcela Dana CARP CARARE IS/09
121 Maria GHIVIRIGĂ IS/10
122 Mihai-Liviu VASILIU IS/11
123 Monica POPA IS/12
124 Sandina-Nadia LIVINȚ IS/13
125 Georgeana TROFIN IS/14
126 MEHEDINȚI Viorel VALEANU MH/01
127 Cosmin BALOI MH/02
128 Liana-Antoanela CIOBOTEA MH/03
129 Larisa-Maria DOBRE MH/04
130 Aurelia ENEA MH/05
131 Marcel GIACARA MH/06
132 Viorel GURGU MH/07
133 Andreea-Mihaela ȘERBAN MH/08
134 Andreea-Mihaela ALDESCU MH/09
135 Ileana NEGOITESCU MH/10
136 Daniela Delia POPESCU MH/11
137 Floriana PUICAN MH/12
138 Ramona PĂSAT MH/13
139 Bianca-Elena PETRI CIOCAN MH/14
140 Grațiela PLĂCINTARU MH/15
141 Georgeta-Ramona SFRÂNCIOG MH/16
142 Cornel SONTEA MH/17
143 Ileana SONTEA MH/18
144 Ionela TRANCOTA MH/19
145 Mihail Eleodor TEPELUS MH/20
146 Ana VAIDIANU MH/21
147 MARAMUREȘ Mariana-Alina PASERE MM/01
148 Alina-Elena POP MM/02
149 Sabin Romi SISERMAM MM/03
150 Dinu OLAHUT MM/04
151 NEAMȚ Petrică FEOPENTA NT/01
152 Mihai BÎCĂ NT/02
153 Maria-Daniela BURGHELEA-HANDARIC NT/03
154 Dumitrița CRISTEA NT/04
155 Felicia OIȚĂ NT/05
156 Aurelia GHERGHIN NT/06
157 Eduard ZAUR NT/07
158 Elena POPA NT/08
159 Leonard ROBU NT/09
160 Isabela SABIN NT/10
161 Paul-Eduard BALAȘCĂ NT/11
162 Andreea-Iulia-Beatrice CHIPERI NT/12
163 Alice Lăcrămioara MACHEDON NT/13
164 Radu ȚUȚU NT/14
165 Constantin-Iulian POPA NT/15
166 Mihaela SUCIU NT/16
167 Angela TOMA NT/17
168 Nicoleta APOSTOL NT/18
169 Gabriela VÎRGĂ NT/19
170 OLT Alexandru-Adrian RAICEA OT/01
171 Alexandru-Florin OPRIȚESCU OT/02
172 Ana-Maria STAN OT/03
173 Dan-Ionuț RAICEA OT/04
174 Elena DINCĂ OT/05
175 Ionelia FĂNUICĂ OT/06
176 Laura-Florentina TITIRIGĂ OT/07
177 Mariana TĂNASE OT/08
178 Ioana-Manuela DIMA OT/09
179 Marian-Cristian LUȚĂ OT/10
180 Marius-Mihai DORCEA OT/11
181 Mădălin-Adrian PĂNESCU OT/12
182 Ramona-Măriuca CERNĂTOIU OT/13
183 Ștefănel NIȚU OT/14
184 PRAHOVA Daniela TONE PH/01
185 Elena STATE PH/02
186 Alina-Elena OBOGEANU PH/03
187 Gabriela- Andreea OPRESCU PH/04
188 Elena MATEI PH/05
189 Mirela-Norica BURLACU PH/06
190 Adriana-Georgeta BÎTIESCU PH/07
191 Ligia-Veronica FADEL PH/08
192 Cristina-Maria RADU PH/09
193 Anca-Marina ALEXE PH/10
194 SĂLAJ BEKO Magdalena SJ/01
195 Alexandra IENCIU SJ/02
196 Diuta MATEI SJ/03
197 Anca MOIGRADAN  SJ/04
198 Aurora Maria POP SJ/05
199 Rodica TOUT SJ/06
200 Roxana RĂCĂȘAN SJ/07
201 SIBIU Rodica-Elena CIMPOCA SB/01
202 Daniela-Maria PIȘTĂNILĂ SB/02
203 Oana-Georgiana HOMORODEAN SB/03
204 Luciana SUCIU SB/04
205 SUCEAVA Stela ACATRINEI SV/01
206 Irina Maria GHEORGHIȚANU  SV/02
207 Ancuța SCRIPCĂ SV/03
208 Larisa Delia IORDACHE SV/04
209 Anastasia CIUHAN SV/05
210 Cristina-Elena ANTON SV/06
211 Petrus-Gabriel FRON SV/07
212 Doina OLAR SV/08
213 Georgeta-Petronela ȘERCAN SV/09
214 TELEORMAN Floarea STUPARU TR/01
215 Aurelia AFUMATU TR/02
216 Lidia-Mihaela POTBĂNICEANU TR/03
217 Bogdanel-Tudor BOGDANEL TR/04
218 Cristina-Mihaela NEGRILĂ TR/05
219 Steluța ȚONE TR/06
220 TULCEA Mihăiţă Antonel IONAŞCU TL/01
221 Laura Alexandrina HIZANU TL/02
222 Marcel Ciprian CURELARU TL/03
223 Mihaela PLĂEŞU TL/04
224 TIMIȘ Petriea SADOVAN TM/01
225 Diana ANCĂȘ TM/02
226 Ilie BADEA TM/03
227 Lucian Ioan BRATU TM/04
228 Marcela Pușa BRÎNDUȘOIU TM/05
229 Daniela-Alina CRIȘMARIU TM/06
230 Daiana-Laviana FĂGĂRAȘ-ȚIGRIȘ TM/07
231 Vilhelm GILBERT TM/08
232 Nelu GLUJDEA TM/09
233 Viorica GOZOB TM/10
234 Alina Elena MĂLDĂRESCU TM/11
235 Elena Cristiana MARCHIȘ TM/12
236 Joel NICOARĂ TM/13
237 Andreea Sorina PANDURU TM/14
238 Rodica Stela PETERI TM/15
239 Maria Susana POPA TM/16
240 Mihaela POPEIU TM/17
241 Angela Andreea POPESCU TM/18
242 Sorina UNGAR TM/19
243 Alina WYHNALEK TM/20
244 VRANCEA Maricica-Olivia COMAN VN/01
245 Dorina SAPUNARU VN/02
246 Mihai GRIGORAS VN/03
247 Nicoleta IACOBET VN/04
248 Mihai-Adrian MOGLAN VN/05
249 Gabriela PRICOPIE  VN/06
250 Mirela STANCIU VN/07
251 Cristian-Iulica DUMITRACHE VN/08
252 Mihaela POGAN VN/09
253 Adrian BADIU VN/10
254 Gina SAVA VN/11